РЕЦЕПТИ КОКТЕЙЛІВ

А

Б

В

Г

Д

Е

Ж

З

І

К

Л

М

Н

О

П

Р

С

Т

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Ю

Я

Бараконі
- напівсухе червоне грузинське вино. Виготовляється з винограду сортів александроулі і муджуретулі.

Бейліс
- ірландський крем-лікер, створений в 1974 році в Дубліні, і з тих пір незмінно входить до двадцятки найбільш популярних напоїв. Напій міцністю 17% складається з ірландського віскі, чистих вершків, шоколаду та вересового меду.

Біла гарячка
- гострий психоз, що розвивається під впливом тривалого зловживання спиртними напоями, що характеризується розладом свідомості, рясними, переважно зоровими, галюцинаціями, руховим збудженням і безсонням.

Білий ведмідь
(Північне сяйво) – суміш шампанського з горілкою для досягнення більш швидкого і сильного притуплювала дії. У 1980-і роки (а може й раніше і пізніше) в Росії ця суміш відома під назвою "Північне сяйво”.

Білий ром
- сухий безбарвний ром з легким ароматом меляси. Білі роми виробляються на Кубі, у Домініканській Республіці, Гаїті, на Гаваях, в Мексиці, Філіппінах, Пуерто-Ріко, Венесуелі і на Віргінських островах.

Бенедіктін
(Benedictine DOM) – французький солодкий лікер, що виробляється на основі трав і коньячного бренді. Бенедіктін має термін витримки 4 роки і вміст спирту 40%. Спочатку проводився ченцями-бенедиктинцями в Фекампе в Нормандії в XVI столітті. У наш час лікер проводиться комерційним підприємством, що знаходиться в тому ж місці, і до цих пір входить в п’ятірку кращих лікарів світу. Літери D.O.M. позначають "Deo Optimo Maximo” – "Божественний, Лучший, Великий”. Щільність – 1,07. Цей лікер ароматизована 27 спеціями і екстрактами рослин – корінь дягелю, лиття меліси та м’яти перцевої, кардамон, кориця і пр.

Бені-Карло
- іспанські вина, пов’язані з кагору. Мають густу забарвлення і виражений шоколадний букет.

Беренфанг
(Barenfang) – німецький медовий лікер. Для виробництва лікеру найчастіше використовуються ароматні сорти меду – липовий або вересковий без будь-яких приправ. Однак допускається додавання в лікер ароматизуючі речовин у вигляді винного дистиляту або Аракі. Медовий лікер зазвичай містить не менше 25 кг меду в 100 літрах готового напою.

Бехеровка
- чеська настоянка. Трави в мішках з натурального полотна занурюють в ємності з дистилятом. Після тижневої витримки настоянку змішують з цукром і водою, і вона зріє в дубових бочках.


1

2

3 4 5